Titanic Rug Hakkında

Tittanic Rug; Üretim araçlarında son teknoloji ve en iyi malzemeyi kullanarak müşteri beklentilerine uygun özgün renk ve desen ile ürettiği ürünleri etkin pazarlama ağı ile müşteri beğenisine sunarak Müşteri Memnuniyetini sürekli sağlamak hedefindedir.

İş ahlakı, özveri ve disiplini kendisine kılavuz edinen Titanic, ürünlerini yer döşemesinin ötesinde dekorasyon aracı olarak görmekte ve kendi bünyesinde bulundurduğu tasarım ekibi ile eşsiz desenleri, modern dokuma teknikleriyle halılara işleyerek, her beğeniye uygun ürünler sunmaktadır.

Ödediği ve ödeyeceği vergilerle devletine ve bölge kalkınmasına katkıda bulunmayı , yatırımlarıyla bölge insanına istihdam sağlamayı , ürettiği kaliteli ve ürün çeşitliliği her yıl artan halılarıyla ,müşteriyi memnun etmeyi temel amaç edinmiş bir kurumdur.

Sektöründe kurumsallaşarak yükselen, tasarım çalışmalarıyla Türkiye’de örnek alınan, globalleşen dünyaya uyum sağlayan, cirosu her geçen yıl artan, sektörde söz sahibi bir firma olacaktır.

Titanic Rug olarak firmamızın üretiminin %99’u ihraç edilmektedir. İhraç ettiğimiz bölgeler; Balkanlar, Ortadoğu, Asya, Afrika, Avrupa ve Amerika ülkeleri bulunmaktadır.

Titanic Rug olarak devamlı yenilenen desen ve yeni modellerimizle hayatın renklerini ürünlerimize, yaşam mekânlarına samimi detayları katıp hayata farklı açılarla bakarak yeni trendlerinin takipçisi değil öncü olmak genel ilkemizdir.

Kalite ve Hizmet Anlayışı

Hizmet verdiğimiz konularda müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunarak müşterilerimizin zaman, değer ve hizmet ilişkisinde ihtiyaç ve beklentilerine cevap vererek sektörün en iyi firması olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Kalite politikamız;

Ekip ruhu ile çalışan, büyük ölçekliden küçük ölçekliye kadar tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak hizmetler sunarak, müşteri memnuniyetini sağlayan Titanic Rug; hizmetlerinde güvenilir, kurumsallığını tamamlamış ve bunu sürekli halde tutmayı hedeflemektedir.